91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Апелляционная жалоба

  Судовій колегії Палати у цивільних справах
Апеляційного суду Луганської області
   
  Ф.І.О. 1,
АДРЕСА
на рішення Жовтневого
районного суду м. Луганська
від 3 жовтня 2011 року
у справі за позовом Ф.І.О.2,АДРЕСА2
до Ф.І.О.1
про визнання дій неправомірними, визнання
таким, що не має права користуватися майном,
зобов'язання не чинити перешкоди у
користуванні рухомим і нерухомим майном,
зобов'язання вчинити певні дії

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

Вказаним рішенням суд частково задовольнив позовні вимоги Ф.І.О.2, зобов'язав мене не чинити Ф.І.О.2 перешкод у користуванні ? частинами квартири, що знаходиться за АДРЕСОЮ. Зобов'язав мене видати Ф.І.О.2 комплект ключів від квартири, що знаходиться за АДРЕСОЮ.

В іншій частині позовних вимог Ф.І.О.2 суд відмовив у їх задоволенні.

Вважаю, що суд ухвалив незаконне й необґрунтоване рішення в частині задоволення позовних вимог Ф.І.О.2 про зобов'язання мене не чинити Ф.І.О.2 перешкод у користуванні ? частинами квартири, що знаходиться за АДРЕСОЮ, зобов'язання мене видати Ф.І.О.2 комплект ключів від квартири, що знаходиться за АДРЕСОЮ.

Висновки суду, викладені у рішенні, не підтверджуються доказами у справі, і суперечать фактичним обставинам справи, обставини, які суд в рішенні вважав доведеними не є такими, суд, ухвалюючи рішення, неправильно застосував норми процесуального права.

Вказані порушення в силу вимог ст. 309 ЦПК України є підставами для скасування рішення суду.

В частині відмови у задоволенні позовних вимог Ф.І.О. я рішення суду першої інстанції не оспорюю, вважаю, що суд обґрунтовано відмовив у задоволенні позовних вимог у цій частині.

Ухвалюючи рішення, суд вважав доведеним, що я чинив перешкоди Ф.І.О.2 у користуванні належними йому ? частинами квартири за АДРЕСОЮ і зобов'язав мене не чинити Ф.І.О. перешкод у користуванні зазначеним майном. На обґрунтування цього висновку суд послався на те, що я встановив нові двері у квартирі і не даю Ф.І.О.2 ключі, що не перешкоджає йому потрапити у квартиру.

Вважаю, що цей висновок суду є необґрунтованим, він не підтверджується жодними доказами у справі, а напроти спростовується доказами у справі ______________перелік доказів______________.

Також вказаний висновок спростовується поясненнями Ф.І.О.2 в судовому засіданні, де він пояснив:________________пояснення_____.

Обставини, на які я посилався в судовому засіданні підтверджуються такими доказами:________________________________.

Таким чином, я ніколи не перешкоджав і не перешкоджаю Ф.І.О.2 користуватися квартирою, завжди на його перший запит надавав йому можливість до неї увійти, не відмовляв і не відмовляю йому в цьому. Ці мої доводи не спростовані ніякими доказами у справі, отже, вважаю, суд не мав підстав їм не вірити.

Ф.І.О.2 не надав суду доказів того, що він намагався увійти до квартири, а я йому не дав цього зробити, пояснив в суді, що нікуди не звертався з приводу його недопущення у квартиру і суд не навів у рішення доказів на підтвердження того, що я порушив право Ф.І.О.2.

Таким чином, вважаю, що рішення суду в частині зобов'язання мене не чинити Ф.І.О.2 перешкод у користуванні ? частинами квартири, зобов'язання мене видати Ф.І.О.2 комплект ключів від квартири є незаконним і необґрунтованим.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.291,292,294,307,309 ЦПК України,

ПРОШУ:

Скасувати рішення Жовтневого районного суду м. Луганська від 3 жовтня 2011 року у справі за позовом Ф.І.О.2 до Ф.І.О.1 про визнання дій неправомірними, визнання особи такою, що не має права користуватися майном, зобов'язання не чинити перешкод у користування майном, зобов'язання вчинити певні дії в частині зобов'язання не чинити перешкод у користування майном, зобов'язання передати Ф.І.О.2 ключі і постановити в цій частині нове рішення, яким у задоволенні вказаних вимог відмовити. В іншій частині рішення залишити без змін.

Додаток: копії апеляційної скарги.

_______2011р. Ф.І.О.1
Образцы документов