91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Ходатайство о назначении экспертизы

  До Жовтневого районного суду м. Луганська
Ф.І.О.,
АДРЕСА

 

КЛОПОТАННЯ

У справі за моїм позовом до Ф.І.О.1 про розділ жилого будинку в натурі необхідно встановити чи можливий технічно розділ в натурі жилого будинку, розташованого за адресою:________________________, та які варіанти розділу жилого будинку в натурі відповідно до часток у праві власності на домоволодіння у його співвласників, для чого необхідні спеціальні знання в галузі будівництва.

Відповідно до ст. 143 ЦПК України для виявлення обставин, які мають значення для справи і потребують спеціальних знань в галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла і т.д., суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 27, 143 ЦПК України, прошу призначити у справі судово-будівельну експертизу, на вирішення якої поставити питання:

1) Чи можливий розділ в натурі між співвласниками жилого будинку, розташованого за адресою:_______ відповідно часток у праві власності співвласників?

2) Які варіанти розділу в натурі жилого будинку, розташованого за адресою:____________________ між співвласниками відповідально до їх часток у праві власності на домоволодіння?

Проведення експертизи прошу доручити Луганському відділенню ДНІСЕ.

____________2012 р. Ф.І.О.
Образцы документов