91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Снятие с регистрационного учета (выписка лица)

  До Жовтневого районного суду м. Луганська
ПОЗИВАЧ: Ф.І.О.,
мешкає у АДРЕСА
тел.________
   
ВІДПОВІДАЧ: Ф.І.О.1,
зареєстрований АДРЕСА
тел._________
 
ТРЕТЯ ОСОБА: Паспортний відділ Жовтневого РО УМВД
України в Луганській області,
АДРЕСА1

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про усунення перешкод у користуванні квартирою та зняття з реєстраційного обліку

Я, Ф.І.О.., є власником квартири АДРЕСА зареєстрована і проживаю в ній.

Відповідач, Ф.І.О.1 не проживає у вказаній квартирі з 20__ року, його речей у квартирі немає. Той факт, що відповідач не проживає у вказані квартирі підтверджується актом _______.

Відповідно до ст. 391 ЦК України власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпорядження своїм майном.

Відповідно до ст. 71 ЖК України, якщо особа є відсутньою у жилому приміщенні більше шести місяців без поважних причин, то вона втрачає право користування жилим приміщенням. Відповідач відсутній у квартирі АДРЕСА вже більше 6 місяців, отже він втратив право користування цим жилим приміщенням.

Відповідач зареєстрований у уповноваженому органі, тобто паспортному відділі Жовтневого РО УМВС України в Луганській області, як мешканець квартири АДРЕСА.

Вважаю, що оскільки відповідач фактично не проживає у квартирі АДРЕСА, то він втратив право користування жилим цим приміщенням і має бути знятий з реєстраційного обліку як фізична особа за адресою: АДРЕСА у паспортному відділі Жовтневого РО УМВС України в Луганській області.

На підставі викладеного, керуючись т. 71, 72 ЖК України, ст. 391 ЦК України, ст.ст. 3, 15 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Визнати відповідача, Ф.І.О.1, таким, що втратив право користування квартирою АДРЕСА

2. Зобов'язати уповноважений орган, паспортний відділ Жовтневого РО УМВС України в Луганській області, зняти з реєстраційного обліку за адресою: АДРЕСА як фізичну особу Ф.І.О.1.

Додаток: копія свідоцтва про право власності на квартиру, копія технічного паспорту, копія позовної заяви, квитанція про сплату держмита, квитанція про сплату збору на ІТЗ.

____________2012 р. Ф.І.О.
Образцы документов