91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Установление факта родственных отношений

  До Жовтневого районного суду м. Луганська
ЗАЯВНИК: Пєтрова,
що проживає за адресою:
АДРЕСА1
тел. _________,
   
ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ:

Відділ по справам громадянства, еміграції,
та реєстрації фізичних осіб Жовтневого РВ
ЛМУ УМВС України в Луганській області
АДРЕСА2
тел._______

Петров,
Петрова,
що проживають за адресою:
АДРЕСА3
тел. ________.

ЗАЯВА
про встановлення факту родинних відносин

Я, Пєтрова, народилася _______ 1977 року народження, про що було видане свідоцтво про народження серії _____.

У моєму свідоцтві про народження були вказані дані моїх батьків російською мовою: батько – «Петров », мати – «Петрова ».

Коли мій батько міняв паспорт громадянина України, то у його новому паспорті його прізвище на українську мову було перекладено як «Петров». При заміні паспорта у моєї матері також у її новому паспорті вказали її прізвище на українській мові як «Петрова», копії паспортів батьків додаю до заяви.

Таким чином, із-за неоднакового перекладу прізвища «Петрова» з російської мови на українську, яке в одному випадку перекладено як «Пєтрова», як це вказано у моєму паспорті а в іншому випадку як «Петрова», як це вказано у паспорті моєї матері, та у паспорті мого батька, я не можу довести що я є дочкою своїх батьків – Петрова та Петрової, оскільки моє прізвище перекладено на українську мову як «Пєтрова», як це вказано у моєму свідоцтві про укладення шлюбу.

Отже, різний переклад мого прізвища та прізвища моїх батьків приносить мені багато незручностей, призводить до порушення моїх прав, бо я не можу довести, що я є дочкою своїх батьків, та я не можу в повному обсязі реалізовувати свої права як дочка своїх батьків, оскільки відсутній документ, яким би підтверджувався факт того, що я, Пєтрова, є дочкою Петрова та Петрової.

Оскільки, встановити факт родинних відносин між мною і моїми батьками може тільки суд, то я змушена звернутися до суду з цією заявою, і тільки після встановлення судом факту родинних відносин між мною і моїми батьками, що я є їх рідною дочкою, я зможу в повному обсязі реалізувати свої права як дочки своїх батьків.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.

Без встановлення вказаного факту я не можу реалізовувати свої права, що випливають із родинних відносин з моїми батьками.

На підставі викладеного, керують ст. ст. 234, 235, 256, 257, 258, 259 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Встановити факт родинних відносин, а саме що я, Пєтрова ____1977 року народження, є рідною дочкою Петрова, ______1950 року народження, та Петрової, ______ 1951 року народження.

Додаток: копії заяви, копії свідоцтва про народження, копії паспорту Петрова, копії паспорту Петрової, квитанція про сплату судового збору.

____________2012 р. Пєтрова
Образцы документов