91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Заявление об отмене судебного приказа

  До Жовтневого районного суду м. Луганська
ЗАЯВНИК: Ф.І.О.,
що проживає за адресою:
АДРЕСА,
т. _______,
   
ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ: Луганське міське комунальне
підприємство «Теплокомуненерго»,
що розташоване за адресою:
АДРЕСА1

ЗАЯВА
про скасування судового наказу

_______2012 року я отримав поштою судовий наказ, виданий Жовтневим районним судом м. Луганська від _____2012 року, який було прийнято за заявою________ , та за яким з мене, Ф.І.О., на користь заявника було стягнуто заборгованість _________.

У відповідності до ст. 104 ЦПК України я у десятиденний строк з дня отримання цього судового наказу подаю цю заяву про скасування вказаного наказу, оскільки вимоги стягувача _________ про стягнення з мене вказаної заборгованості необґрунтовані та суперечать вимогам законодавства.

Вважаю, що немає підстав для стягнення з мене на користь _________ вказаної суми за________ у зв'язку з наступним ________.

Таким чином, суд безпідставно стягнув з мене заборгованість у розмірі_________.

Підстав для стягнення з мене заборгованості немає, оскільки ________.

Оскільки справу розглянуто за моєї відсутності, я не мав можливості надати заперечення проти заяви, не мав можливості надати докази в обґрунтування своїх заперечень.

Відповідно до ч.2 ст. 104, ч.1 106 ЦПК України заява про скасування судового наказу подається протягом 10 днів з дня отримання судового наказу.

Вважаю, що за таких обставин, судовий наказ, виданий Жовтневим районним судом м. Луганська від ____2012 року підлягає скасуванню.

На підставі викладеного, керуючись ч.2 ст. 104, ч.1 106 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Скасувати судовий наказ від ______2012 року виданий Жовтневим районним судом м. Луганська за заявою ________про стягнення з Іванова Івана Івановича заборгованості за ________ у розмірі _________.

Додаток: копії заяви,

____________2012 р. Ф.І.О.
Образцы документов