91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Заявление об отсрочке исполнения решения суда

  До Ленінського районного суду м. Луганська
ЗАЯВНИК: Ф.І.О.,
що проживає за адресою: АДРЕСА1
   
ЗАЦІКАВЛЕНА ОСОБА: Публічне Акціонерне товариство
«Банк _________», АДРЕСА2
Луганська дирекція ПАТ «Банк _____»
АДРЕСА3

 

ЗАЯВА
про розстрочку виконання рішення суду

_____ 2011 року Ленінським районним судом м. Луганська було ухвалене рішення у справі за позовом ПАТ «Банк _______» до мене, Ф.І.О., про стягнення заборгованості, яким задоволено позовні вимоги ПАТ «Банк ______», стягнуто з мене на користь позивача прострочену та строкову заборгованість за кредитом та процентами в сумі ______ грн. та судові витрати: держмито в сумі _____ грн. та витрати на ІТЗ в сумі _____ грн.

Я оскаржив вказане рішення в апеляційному порядку. Рішенням апеляційного суду Луганської області рішення Ленінського районного суду м. Луганська від _____2011 року в частині задоволення позову залишене без змін.

В даний час існують обставини, які ускладнюють виконання вказаного рішення суду.

В листопаді 2010 року я тяжко захворів на_______, що підтверджується справками___________, через що я втратив можливість працювати, мені знадобилися гроші на своє лікування.

У грудні 2010 року мені у зв'язку з хворобою дана ІІ група інвалідності, останній огляд – 01.04.2011 року, черговий огляд – 31.03.2012 р.

Отримуючи пенсію по інвалідності ___ грн. за місяць (довідку за 20__р. додаю), я не можу в повному обсязі сплачувати заборгованість за кредитом.

Отже, я не має матеріальної можливості одразу виплатити всю заборгованість перед банком з підстав, які не залежать від моєї волі.

Я надаю суду медичні документи, якими підтверджується наявність у мене тяжкого захворювання.

Відповідно до ст. 373 ЦПК України за наявності обставин, що утруднюють виконання рішення (хвороба боржника або членів його сім'ї, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), за заявою сторони суд, який видав виконавчий документ, у десятиденний строк розглядає питання про відстрочку або розстрочку виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання рішення в судовому засіданні з викликом сторін і у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, зміни чи встановити спосіб і порядок виконання рішення.

Моя тяжка хвороба_______ ускладнює виконання рішення суду. Я ніяк не маю можливості в один день сплатити стягнуту з мене суму, ______грн.

Вважаю, що обставини, що мають місце, а саме: моя тяжка хвороба, є підставою для розстрочки виконання рішення Ленінського районного суду м. Луганська від _____2011 року, яким з мене стягнуто на користь ПАТ «Банк _______» _____грн., наступним чином: по ____грн. щомісячно, починаючи з _______2012 р. до повного погашення боргу.

На підставі викладеного, керуючись ст. 373 ЦПК України,

ПРОШУ:

Розстрочити виконання рішення Ленінського районного суду м. Луганська від 17.01.2011 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Банк _____» до Ф.І.О. про стягнення з Ф.І.О., простроченої та строкової заборгованості за кредитом та процентами в сумі ____грн. на наступних умовах: зобов'язавши мене, Ф.І.О., сплачувати на користь ПАТ «Банк ______», починаючи з ______2012 року по _____грн. щомісячно, до повного погашення боргу в сумі ____грн.. згідно з рішенням суду.

Додаток: копії заяви, копії рішень суду, копії медичних документів, копії виписок, копії довідок, копії листів до банку, копії відповіді банку, копії квитанцій, копія чеку.

____________2012 р. Ф.І.О.1
Образцы документов