91057, г.Луганск
кв. Солнечный, 2/82
написать нам

Заявление об обеспечении иска

  До Жовтневого районного суду м. Луганська
Ф.І.О.1,
АДРЕСА

ЗАЯВА
про забезпечення позову

В провадженні Жовтневого районного суду м. Луганська знаходиться справа за позовною заявою Ф.І.О.1 до Ф.І.О. про визнання права власності на МАЙНО.

В даний час оскільки МАЙНО перебуває у володіння Ф.І.О., то він має повну можливість розпорядитися МАЙНОМ, здійснити його відчуження, приховати від стягнення до ухвалення рішення у справі.

Мені відомо, що вже в даний час Ф.І.О. вживає заходів до розпорядження вказаним майном.

В разі, якщо Ф.І.О. розпорядиться переліченим МАЙНОМ, це унеможливить виконання рішення суду і порушить права Ф.І.О.1, як власника цього майна.

Відповідно до ст. 151 ЦПК України забезпечення позову за заявою осіб, які беруть участь у справі, допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.

Вважаю, що з метою недопущення відчуження переліченого майна, забезпечення виконання рішення суду, необхідно терміново накласти на нього арешт.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 151-153 ЦПК України, ПРОШУ накласти арешт на таке майно: __________________________________________________________.

Додаток: копії заяви.

____________2012 р. Ф.І.О.1
Образцы документов